4N1K Filmi Sansürsüz İzle

4N1K Filmi Sansürsüz İzle

4N1K Filmi Sansürsüz İzle

4N1K Filmi Sansürsüz İzle

Sansürsüz 4N1K Filmi İzle, 4N1K Filmi Sansürsüz Tek Part İzle, 4N1K Filmi Sansürsüz Full HD İzle

4N1K Filmi Sansürsüz İzle

Filmin Süresi:

Filmin Türü: Romantik Komedi

Filmin Yönetmeni: Deniz Coşkun

Filmin Oyuncuları: Gözde Mutluer, Burak Yörük, Sinan Özer, Hasan Denizyaran, Cemrehan Karakaş

4N1K Filmi Fragmanı İzle

4N1K Filmi, tam bir gençlik filmi diyebiliriz. Günümüz gençliğini anlamamız için yetişkinlerin de izlemesi gereken bir olduğunu düşünüyorum. 4N1K filmi Büşra Yılmaz’ın kitabından uyarlanarak yazılmış bir film olduğundan bize senaryosu pek yabancı sayılmaz. Usta yönetmen Deniz Coşkun çok iyi bir iş çıkarmış.

4N1K Filmi Sansürsüz İzle

Bizim sinemamızda lise gençliğine yönelik son zamanlarda pek güzel film yapılmadı. Daha çok dizi türü filmler yapıldı. 4N1K filmi bu boşluğu dolduracak kapasitede bir film olarak karşımıza çıkıyor. 4N1K filminde yer alan oyuncular çok iyi bir uyum içinde oldukları görülüyor. Bu uyumda ki başarı tabii ki filmin yönetmeni Deniz Coşkun’un katkılarıyla olduğu söylenebilir.

4N1K Filmi Sansürsüz İzle

4N1K Filmi komedi ile romantizmi bir arada kullanmayı çok güzel başarmış. Filmde ki çocukların yaptığı komik şakalar herkesi güldürmeyi başarabilecek cinsten. Filmde ki genç karakterler kendilerini tam ergenlik çağında olduklarını hissettiriyor. Bu dönemde yapılabilecek hataları ve güzel şeyleri gözlerimiz önüne seriyor.. gençler için eğlenceli ve hoşça vakit geçirebilecekleri bir film. Büyükler için ise genç ergenleri tanıması açısından yararlı bir film olarak görünüyor.

4N1K Filmi Sansürsüz İzle

Büşra Yılmaz’ın 4N1K kitabını okumayanların pek ilgi göstermediği film, kitabı okuyanlar için ise adeta Oscar adayı bir film olmuş dediklerini duyabiliyoruz. Sinema salonunda filmi izlerken tepki verenler daha çok kitabı okuyan gençler olduğu görülüyor. Tepkileri daha çok olumlu yönde olduğunu da belirtmek isterim.

4N1K Filmi Sansürsüz İzle

4N1K Filmi Konusu

4N1K filminin konusuna gelince dört erkek ve bir kız çocukluktan beri beraber büyümüşlerdir. Kızın ismi Yaprak, erkeklerin ise isimleri, Ali, Sinan, Gökhan Ve Oğuz’dur. Bu beş genç her kötü anlarında birbirlerine yardım etmektedirler. Aynı zamanda bu beş gencin, aşklarını, toplumsal durumlarını gözler önüne seriyor. Dört erkek ile beraber büyüyen Yaprak, romantizmin ne olduğunu pek bilmiyor bakış açısı erkekler gibi. Yaprak, barış ile tanıştıktan sonra tam bir bocalama devrine giriyor. Genç kızlık ile daha önce ki yaşantısı olan halk arasında ki erkek Fatma karakteri ile. Bu arada diğer gençlerin yaşamsal özelliklerine de çok iyi vurgu yapılmış güzel bir film. İzlemeyenler için izlemesini mutlaka tavsiye ederim.

4N1K Filmi Sansürsüz İzle

4N1K Filminin yönetmen koltuğunda Deniz Coşkun’u görüyoruz. Deniz Coşkun ayrıca Büşra Yılmaz’ın kitabından filmi senaryolaştıran isim olarak da karşımıza çıkıyor. 4N1K filminin başrol oyuncuları ise; Gözde Mutluer, Burak Yörük, Sinan Özer, Hasan Denizyaran, ve Cemrehan Karakaş gibi genç oyuncular yer alıyor. 4N1K Filminin yapımcılığını ise Fabrika Yapım firmasının üstlendiğini görüyoruz.

 

1 Yorum Var

Yazı hakkında görüşlerinizi belirtmek istermisiniz?