Ailecek Şaşkınız Sansürsüz İzle

Ailecek Şaşkınız Sansürsüz İzle

Ailecek Şaşkınız Sansürsüz İzle

Sansürsüz Ailecek Şaşkınız İzle, Ailecek Şaşkınız Tek Part İzle, Ailecek Şaşkınız Full HD İzle, Ailecek Şaşkınız Sansürsüz Tek Part İzle, Ailecek Şaşkınız Sansürsüz Full HD İzle

Ailecek Şaşkınız Sansürsüz İzle

Yapımı: 2018

Tür:  Komedi

Süre:  1 saat 53 dakika

Yönetmen:Selçuk Aydemir

Oyuncular: Ahmet Kural- Murat Cemcir – Saadet Işıl Aksoy – Cengiz Bozkurt- Günay Karacaoğlu – Çağlar Ertuğrul – Mustafa Alabora – Bihter Dinçel

IMBD Puanı:7,1

Filmin Senaristi: Selçuk Aydemir

Fragman: Ailecek Şaşkınız

En İyi Yerli Filmler ekibi olarak  filmi incelediğimizde; Ailecek Şaşkınız filmi babasının şirketinin başına geçen Ferhat çok şımarık biridir. Ferhat’ın yardımcılığını da çocukluk arkadaşı olan Gökhan yapmaktadır. Gökhan, Ferhat’tan önce şirketin finans işlerini yürütmektedir. Bu ikili çalışanlarına pek de saygılı davranmamaktadır. Ailecek Şaşkınız filminde ki ikili şirket çalışanlarına yemek servisi için gittikleri restoran sahibinin kızı Elif’e Ferhat aşık olur. Fakat restoran sahibinin kızı Elif kültürlü ve özel eğitimler almış bir kızdır. Elif, ona aşık olan Ferhat’ı  bayağı zorlayacaktır.

En İyi Yerli Filmler  olarak film hakkında yorum yapacak olursak. Yönetmenliğini daha önce televizyonlardan tanıdığımız Selçuk Aydemir’in yaptığı Ailecek Şaşkınız filminin oyuncuları ise Ahmet Kural ve Murat Cemcir’dir. Bu ikili sinema izleyicilerin sevdiği sanatçılardır. Ailecek Şaşkınız filmine de damgalarını vurmuşlar.

Ailecek Şaşkınız filmi, komedi dalında çok güzel bir film. Yönetmen Selçuk Aydemir bu komedi filmin de kullandığı diyaloglarla filmin ana konusu arka planda kalmış. Ailecek Şaşkınız filmi ailecek izlenebilecek çok güzel bir komedi filmidir.

Filmden Kareler:

Ailecek şaşkınız

Ailecek şaşkınız

Ailecek şaşkınız

Yazı hakkında görüşlerinizi belirtmek istermisiniz?