Babamın Ceketi Sansürsüz İzle

Babamın Ceketi Sansürsüz İzle

Babamın Ceketi Sansürsüz İzle

Babamın Ceketi Sansürsüz İzle

Babamın Ceketi  İzle, Babamın Ceketi Tek Part İzle, Babamın Ceketi Full HD İzle, Babamın Ceketi İnceleme

Babamın Ceketi Sansürsüz İzle

Filmin Yapım Yılı: 2018

Filmin Yönetmeni: Müfit Can Saçıntı

Filmin Oyuncuları: Müfit Can Saçıntı, Mert Turak, Erkan Can

Filmin Türü : Komedi

Babamın Ceketi Fragman İzle

Babamın Ceketi Filmi İncelemesi

Babamın Ceketi filmi  2018 yılında vizyona giren, bir komedi filmi olarak karşımıza çıkıyor. Filmlerde bir babanın sevdikleri için yapabileceklerine dair yüzlerce film izleyebilirsiniz. Babamın Ceketi filminde ise bir babanın sevdikleri zarar görmemesi için neler yapamayacağını net olarak görebilirsiniz. Filmde toplumsal konulara değişik açılardan değinilmiş.

Babamın Ceketi Sansürsüz İzle

Babamın Ceketi filminde Müfit Can Saçıntı’nın izleri çok yoğun olarak görünüyor. Normal filmlerde her zaman göreceğimiz parasız çocuk ve sevdiği kız hikayesi, ama bu filmde farklı olan Saçıntı’nın senaryoyu sıkılmadan izlenir hale getirmesi. Filmde sistem karşıtı ruhu çok iyi kullanmış her han karşınıza çıkıyor.

Babamın Ceketi Sansürsüz İzle

Babamın Ceketi filminde, Türkiye topraklarında yaşayan zar zor geçinen ve onuru ile yaşamaya çalışan bir aile tasvir ediliyor. Ailenin en değerli  maddiyatlarının maneviyat olmasına rağmen, Babanın maneviyatlarını korumak için, onurunu hiçe sayması da ayrı bir çelişki olarak görünüyor. Bu aynı zamanda  babanın ailesi için yaptığı fedakarlığı çok iyi olarak anlatıyor.

Babamın Ceketi Sansürsüz İzle

Babamın Ceketi filminin konusuna bakarsanız, dram filmi ile karşı karşıya kaldığınızı sanabilirsiniz. Fakat yanılırsınız, çünkü bu film dram değil aksine çok güzel bir komedi filmi olarak karşımıza çıkıyor.

Babamın Ceketi Sansürsüz İzle

Babamın Ceketi filminin içeriği hakkında bilgi verecek olursak. Sevdiği kız ile evlenebilmek iş bulmaya çalışan bir genci anlatıyor. Ferhat ile aslı evlenmek istemektedirler. Fakat ortada bir sorun vardır. Ferhat işsizdir, buda önlerinde ki en büyük engeldir.  Aslıhan’ın babası kalp krizi geçirir, adam bunu kullanarak kızına evlenmesi için baskı yapar.

Babamın Ceketi Sansürsüz İzle

Ferhat, Aslıhan’ın babasının kızını bir an önce evlendirmek istediğini öğrenir. Evlenmesi için iş bulması gerekir. Ferhat’a yardım etmek isteyen babası, oğluna iş aramaya başlamıştır. Ferhat çocukluk arkadaşı Penguen Ersin ile beraber iş aramaya başlarlar. Bu ikili iş ararken başlarına bir sürü macera gelir.

Babamın Ceketi Sansürsüz İzle

Babamın Ceketi filminin yönetmen koltuğunda, bir çok iyi komedi filmine imza atan Müfit Can Saçıntı oturuyor. Oyuncu kadrosunda Ayşen Gruda, Suat Sungur ve Yalçın Menteş gibi usta isimlerin yanı sıra Müfit Can Saçıntı, Mert Turak, Erkan Can, Elif Nur Kerkük, Banu Manioğlu, Ahmet Arıman, Tuncay Akça, Sami Aksu gibi isimlerin de yer aldığı filmin senaryosu da Saçıntı’nın imzasını taşıyor.

Yazı hakkında görüşlerinizi belirtmek istermisiniz?