Bana Masal Anlatma Sansürsüz İzle

Bana Masal Anlatma Sansürsüz İzle

Bana Masal Anlatma Sansürsüz İzle

Bana Masal Anlatma Sansürsüz Tek Part İzle – Bana Masal Anlatma Sansürsüz Full Hd İzle – Bana Masal Anlatma İzle – Bana Masal Anlatma Full Hd İzle – Bana Masal Anlatma Tek Part İzle – Sansürsüz Bana Masal Anlatma

Bana Masal Anlatma Sansürsüz İzle

Yapımı: 2015

Tür:  Komedi – Romantik

Süre:  108 Dakika

Yönetmen: Burak Aksak

Oyuncular:  Fatih Artman – Hande Doğandemir – Devrim Yakut

IMBD Puanı: 7,7

Fragman:  Bana Masal Anlatma

Bana Masal Anlatma filmini kısaca tanıtacak olursak. Rıza, geçimini şoförlük yaparak sağlıyor. Rıza , çekingen fakat kimseye kötülük düşünmeyen mahalleli tarafından çok sevilen, bir delikanlıdır. Rıza’nın hayatı Ayperi ile tanışınca tamamen değişecektir. Doğru bildikleri yeniden şekillenecektir. Rıza için Ayperi her şeyi güzelleştiren masallardaki melekler gibidir.

Bana Masal Anlatma filminin yönetmen koltuğunda Burak Aksak’ı görüyoruz. Burak Aksak aynı zamanda filmin senaristliğini de yapmış. Bana Masal Anlatma filminin oyuncu kadrosunda ise, Hande Doğandemir, Fatih Artman, Devrim Yakut, Tarık Ünlüoğlu, Cengiz Bozkurt, Erdal Tosun, Berat Yenilmez, Sadi Celil Cengiz, Cihan Ercan, Burcu Biricik, Ani İpekkaya gibi çok güçlü bir kadrodan oluşuyor.

En İyi Yerli Filmler olarak, Bana Masal Anlatma  filmi hakkında birkaç cümlelik yorum yapacak olursak. Sıcak mahalle kültürünü nostalji ile birleştirmeyi çok iyi başarmış. Filmde hepimizin çocukluk ve gençliğimizde hayaller dünyasında yaşadığımız olmuştur. Bana Masal Anlatma filmi bize çocukluğumuzda yaşadığımız hayal dünyası hissini çok güzel yaşatıyor.

Bana Masal Anlatma filminde , Ayperi, temiz kalpli ve çok güzel bir kızdır. Bu özellikleri onu adım ölüme giden bir genç kız ve ona bağlanan bir erkeğin onunla beraber sona doğru sürüklenişini çok güzel anlatıyor. En İyi Yerli Filmler olarak, Bana Masal Anlatma filmini izlemediyseniz mutlaka izlemenizi tavsiye ederiz.

Filmden Kareler:

Bana Masal Anlatma Filmi

Bana Masal Anlatma Filmi

Yazı hakkında görüşlerinizi belirtmek istermisiniz?