Cici Babam Sansürsüz İzle

Cici Babam Sansürsüz İzle

Cici Babam Sansürsüz İzle

Cici Babam Sansürsüz İzle

Sansürsüz Cici Babam İzle, Cici Babam Tek Part İzle, Cici Babam Full HD İzle, Cici Babam Filmi İzle, Cici Babam Filmi Sansürsüz İzle

Cici Babam Sansürsüz İzle

Filmin Süresi: 106 Dakika

Filmin Türü: Komedi

Filmin Yönetmeni: Meltem Bozoflu

Filmin Oyuncuları.: Onur Buldu, Derya Kardaş, Mahir İpek, Yasemin Conka, Onur Atilla, Meltem Yılmazkaya, Burak Topaloğlu

Cici Babam Fragman İzle

Cici Babam Filmi, Beşiktaş Kültür Merkezi (BKM) oyuncuları tarafından senaryosu yazılıp oynanan komedi türünde çok güzel bir film olmuş. Oyuncularının performanslarını ‘’Güldür Güldür ‘’ ekibinden tanıdığımız isimler. Cici Babam Filminde, ‘’Güldür Güldür’’ ekibinin bütün hünerlerini görüyoruz.

Cici Babam Sansürsüz İzle

Cici Babam Filminin, içeriğine gelince, üç tane yetişkin kardeş, biri kız ikisi erkek olan bu kardeşler, babaları ölünce annelerine daha da bağlanmışlardır. Fakat anneleri internetden tanıştığı bir adama aşık olmuştur. Üç kardeş köylerine gelirken yolda bir adam otostop yapmaktadır. Kardeşler arabalarını durdurup bu adamı arabaya alırlar. Arabada adam ile tanışırlar ve adamın niçin köye geldiğini sorarlar. Adam onlara köyde bir sevgilisi olduğunu ve onun ile evleneceğini söyler. Üç kardeş bu duruma çok gülerler.

Cici Babam Sansürsüz İzle

Cici Babam Filminde, üç kardeş adamı köye getirdiklerinde sevgilisinin hangi evde olduğunu sorarlar adam kardeşlerin annesinin evini gösterir. Bundan sonra komik olaylar başlamış olur. Kardeşler annelerinin bu adam ile evlenmelerine karşı çıkmaktadırlar. Adam köylüden çok dövmeli uzun saçlı bir punkçuya benzemektedir. Köylü kadınlar bile bu duruma çok şaşırırlar.

Cici Babam Sansürsüz İzle

Cici Babam Filminde, kardeşler, adam ile annelerinin evlenmelerini engellemek için olmadık yollara başvururlar. Hatta adamı kuytu bir yerde dövmeye bile çalışırlar ama adam çetin ceviz çıkmıştır kardeşlere güzel bir dayak atar. Cici Babam filminde, bakalım kardeşler annelerinin evlenmesine engel olabilecek mi? Yoksa Cici Babaları ile araları düzelecek mi? Bunların hepsinin cevabı Cici Babam Filmini izleyerek bulabilirsiniz.

Cici Babam Sansürsüz İzle

Cici Babam Filminin yönetmen koltuğunda Meltem Bozoflu’yu görüyoruz. Cici Babam Filminin oyuncu kadrosunda ise Onur Buldu, Derya Kardaş, Mahir İpek, Yasemin Conka, Onur Atilla, Meltem Yılmazkaya, Burak Topaloğlu gibi ‘’Güldür Güldür’’ ekibinden tanıdığımız isimlerden oluşuyor.

Cici Babam Film Müziği

1 Yorum Var

Yazı hakkında görüşlerinizi belirtmek istermisiniz?