Cingöz Recai Sansürsüz İzle

Cingöz Recai Sansürsüz İzle

Cingöz Recai Sansürsüz İzle

Sansürsüz Cingöz Recai İzle, Cingöz Recai Filmi İzle, Cingöz Recai Tek Part İzle, Cingöz Recai Full HD İzle, Cingöz Recai Sansürsüz Tek Part İzle

Cingöz Recai Sansürsüz İzle

Yapımı: 2017

Tür: Aksiyon – Polisiye

Süre: 115 Dakika

Yönetmen: Onur Ünlü

Oyuncular:  Kenan İmirzalıoğlu – Haluk Bilginer – Meryem Uzerli

IMBD Puanı: 5,3

Fragman: Cingöz Recai

Cingöz Recai filmi hakkında kısaca bilgi verelim. Cingöz Recai,  ‘’iyiliksever hırsız’’  lakaplı kahramanımız yeni bir soygun yapmak için ekibini toplar. Cingöz Recai ekibini topladıktan sonra sahalara döner. Bu soygunu kendi ekibi ile yapmayacaktır. Bu soygunu karanlık bir çete ile yapacaktır. Hedeflerinde ki soygun yapacakları yer. Bir teknoloji dehasının evini soymaktır. Cingöz Recai kılık değiştirir. Çeşitli oyunlar oynayarak hedefine yaklaşmıştır. Cingöz Recai yıllardır kin duyduğu hayalet artık ona çok yakındır.  Cingöz Recai’nin belalısı Baş Komiser Mehmet Rıza’da onun peşindedir.

Cingöz Recai filminin yönetmenliğini onur ünlü yaptı. Cingöz Recai, Peyami Sefa’nın eseridir. Yapımcılığını ve sinemaya uyarlayan Limon Film tarafından çekilmiştir. Cingöz Recai filminin oyuncuları Haluk Bilginer, Kenan İmirzalıoğlu, Meryem Uzerli  ve Serkan Keskin oynamaktadır. Peyami Sefa’nın  Cingöz Recai eserini senaryolaştıran Kerem Deren ve Pınar Bulut yazmışlardır.

Cingöz Recai filmi yerli sinemamızda daha önce iki defa çekilmiş bu üçüncü çekim. Bu çekim diğer çekimlerin üstüne bir şeyler katarak daha iyi bir film olmuş. En İyi yerli Filmler olarak izlemenizi tavsiye ederiz.

Filmden Kareler:

Cingöz Recai Filmi

Cingöz Recai Filmi

Cingöz Recai Filmi

Yazı hakkında görüşlerinizi belirtmek istermisiniz?