Çukur 2.Sezon 2.Bölüm Sansürsüz İzle

Çukur 2.Sezon 2.Bölüm Sansürsüz İzle

Çukur 2.Sezon 2.Bölüm Sansürsüz İzle

Çukur 2.Sezon 2.Bölüm Sansürsüz İzle

 Çukur 35.Bölüm Sansürsüz İzle, Çukur 35.Bölüm Sansürsüz Tek Part İzle, Çukur 35.Bölüm Full HD İzle

Çukur 2.Sezon 2.Bölüm Sansürsüz İzle

Çukur 2.Sezon 2.Bölüm Sansürsüz İzle

Çukur 34.bölüm reyting rekorları kırarak yeni sezona giriş yaptı. Değişen oyuncu kadrosu, ve aksiyonun üst seviyeye çıkartılması ile Çukur dizisi bu yılda izleyiciyi ekranlara kilitleyebilecek gibi görünüyor. Çukur dizisinde bu yıl Karakuzular ile büyük çatışmaların olacağı sezonun ilk bölümünde ortaya çıktı.

Çukur 2.Sezon 2.Bölümde Neler Olacak?

Cumali Koçovalı, yaralı olan Yamaç’ın iyileşmesine yardım edecek. Cumali ve Yamaç, Çukur’un geleceği hakkında planlar yaparken, Yamaç bu çetenin Çukur’daki insanlara zarar vermeye devam edeceklerini, çok zalim olduklarını söylüyor. Cumali Koçovalı ise intikamını alacağını 15 yıl önce bu adamların ailesini öldürdüğünü söyledi, ve intikam almaktan vazgeçmeyeceğini söyledi.

Çukur 2.Sezon 2.Bölüm Sansürsüz İzle

Çukur 2.Sezon 2.Bölüm Sansürsüz İzle

Yamaç ve Cumali Koçovalı, karakuzulara karşı nasıl bir savaş planı yapacaklar? yaptıkları planda başarılı olacaklar mı? bunların hepsini Çukur 2.sezon 2.bölümü izleyerek cevap bulabiliriz. Çukur 2.sezon 2.bölüm Pazartesi akşamları Show TV’de izleyebilirsiniz

Çukur 2.Sezon 2.Bölüm Fragman İzle

Çukur 34.Bölümde Neler Oldu?

Çukur 2.Sezon 1.Bölüm – Cumali Koçovalı’dan Müthiş Dönüş!

Karakuzular, Cumali Koçovalı’yı hapishanede öldürmeye çalışırlar. Cumali, hapishanede öldü diye morga kaldırılır. Fakat kendisi sadece bayılmıştır. Cumali’nin öldüğünden emin olmak için hastane morguna gelen Karakuzular’ın adamını öldüren Cumali, mahaleye döner. burada karakuzular’ın adamlarının olduğu arabayı silah ile tarayarak, Yamaç’a yardım etmiş oldu. Cumali, Aynı zamanda müthiş bir dönüş yapmış oldu.

 Çukur 2.Sezon 1.Bölüm -Burası Bizim Çukur’umuz!

Çeto mahallede terör estirmeye başlar. Kemal bir kadına yardım ederken Karakuzular’ın adamları kadını elinden alır. ve Çeto’ya getirir. Kemal, kadına yardım etmek için Çeto’nun mekanına gider. Burada Karakuzular’ın mahalledekilere yaptıklarını görüyor.

Çukur 2.Sezon 1.Bölüm – Kemal Yamaç’ı Buluyor.

Kemal, Ahmet’in durumundan sonra Yamaç’ı buluyor. Yamaç’tan Kadını ve çocuğu kurtarması için yardım istiyor.

  Çukur 2.Sezon 1.Bölüm – Yamaç’ı kim Kurtardı?

Karakuzula’ın tellere bağlayarak astığı Yamaç’ı Karakuzular çetesi adamları gittikten sonra Selim Koçovalı, Yamaç’ı asılı olduğu yerden kurtarıp, Cumali Koçovalı’nın kaldığı evin kapısı önüne bıraktı. Cumali Koçovalı, Yamaç’ı yaralı halde görünce çok üzüldü.

Yazı hakkında görüşlerinizi belirtmek istermisiniz?