Çukur 38.Bölüm Sansürsüz İzle

Çukur 38.Bölüm Sansürsüz İzle

Çukur 38.Bölüm Sansürsüz İzle

Çukur 38.Bölüm Sansürsüz İzle

Sansürsüz Çukur 38.Bölüm İzle, Çukur 38.Bölüm Sansürsüz Tek Part İzle, Çukur 38.Bölüm Sansürsüz Full HD İzle, Çukur 38.Bölüm İnceleme, Çukur 2.Sezon 5.Bölüm Sansürsüz İzle, Çukur 2.Sezon 5.Bölüm Sansürsüz Tek Part İzle, Çukur 2.Sezon 5.Bölüm Full HD İzle

Çukur 38.Bölüm Sansürsüz İzle

Çukur 38.Bölüm İnceleme

Çukur 37.bölüm bildiğiniz gibi çok hareketli geçti. Koçovalılar, Karakuzular’ın işini engellemeyi başaramadılar. Bu başarısızlığın temel nedeni, Mahsun’un işin büyük olmasından dolayı, işin başına geçip uyanık davranması oldu.

Çukur 38.Bölüm Sansürsüz İzle

Çukur 38.bölüm fragmanını izlediğimizde bu bölümünde çok hareketli geçeceği görülüyor. Bu bölümde diziye yeni bir karakter giriyor. Çukur bu sezon yeni karakterleri ile reyting sıralamalarında zirvede ki yerini korumayı başardı. Diziye yeni giren karakter Reşit adında çok güçlü bir yer altı dünyası adamı. Reşit’in, Karakuzular tarafında mı? Yoksa Koçovalılar tarafında mı? Yer alacağı Çukur 38.bölümde kendini belli eder.

Çukur 38.Bölüm Sansürsüz İzle

Fragmana baktığımızda, Reşit’in ilk işi Cumali’nin peşine düşmesi oldu. Reşit ve adamları, Cumali’yi en sonunda köşeye sıkıştırdılar. Bakalım Cumali’yi bu zor durumdan kim kurtaracak? En İyi Yerli Filmler olarak bu konuda ki yorumumuza gelince, Cumali’yi o durumdan Vartolu kurtaracaktır.

Çukur 38.Bölüm Ön İzleme

Çukur 38.Bölüm Fragman İzle

Çukur 37.Bölümden Sahneler

Çukur 2.Sezon 4.Bölüm – Çukur’u Geri Alacağım!

Yamaç, Çukur’da ki eski tanıdıklarını bir araya topladı. Bu toplantıda Çukur’u geri alacağını söyledi ve Çukur’da bulunan gruplardan yanında olmasını istedi. Celasun, Yamaç’a yanında olamayacağını söyledi. Bunun nedeni olarak da bakmakla yükümlü olduklarını ileri sürdü.

Çukur 2.Sezon 4.Bölüm – Çeto’nun Şüpheleri…

Çeto, iş yaptığı yabancılardan ön ödemeyi alır. Mahsun, Çeto’nun paranın bizim demesi sonucu açıklama yaptı. Paranın kendilerin olması için önce şartların yerine gelmesi gerektiğini açıkladı.

 Çukur 2.Sezon 4.Bölüm – Teslimata Üç Silahşör Darbesi

Karakuzular’ın malı teslim alacağı yere pusu atan Koçovalılar, oradakileri etkisiz hale getirdiler. Yalnız içlerinden birisi bu çatışmadan sağ kurtuldu, ilerleyen zamanlarda başlarına bela olabilir.

 Çukur 2.Sezon 4.Bölüm – Hain Pusuya Sürpriz Yardım!

Cumali ile Vartolu Karakuzular’ın mal alacak adamlar ile buluşma yerine giderler. Burada pusuya düştüler. Silahlarında ki son mermilerde bitince yapacak bir şeyleri kalmadı ve beklemeye başladılar. Bu arada hiç umulmadık bir şey oldu. Vartolu’nun eski sağ kolu Medet, adamların hepsini saf dışı bıraktı. Bu arada Medet ile Vartolu’da barıştılar.

Yazı hakkında görüşlerinizi belirtmek istermisiniz?