Çukur 45.Bölüm Sansürsüz İzle

Çukur 45.Bölüm Sansürsüz İzle

Çukur 2.Sezon 12.Bölüm Sansürsüz İzle, Çukur 2.Sezon 12.Bölüm Sansürsüz Tek Part İzle, Çukur 2.Sezon 12.Bölüm Sansürsüz Full HD İzle, Çukur 2.Sezon 12.Bölüm Analiz, Sansürsüz Çukur 2.Sezon 12.Bölüm İzle, Çukur 45.Bölüm Sansürsüz İzle, Sansürsüz Çukur 45.Bölüm İzle, Çukur 45.Bölüm Sansürsüz Tek Part İzle, Çukur 45.Bölüm Sansürsüz Full HD İzle.

Çukur 2.Sezon 12.Bölüm Fragman İzle

Çukur 2.Sezon 12.Bölüm 2.Fragman İzle

Çukur 2.Sezon 12.Bölüm Analizi

Çukur 2.Sezon 12.Bölüm fragmanları yayınlandı. Fragmanlara baktığımızda bu bölümün bol aksiyonlu geçeceği görülüyor. Çukur dizisi son haftalarda durağan hale gelmişti. Bu bölümde durağan halden biraz aksiyonlu bir hale geçeceğe benziyor.

Çukur 45.Bölüm Sansürsüz İzle

Çukur 45.Bölüm Sansürsüz İzle

Çukur 2.Sezon 12.bölüm fragmanlarından gördüklerimize dayanarak yorumumuza başlayalım. Celasun kendisini takip eden Karakuzular ile sözde Koçovalıların bulunduğu mekana gidecekti. Fragmandan anladığımız kadarı ile Celasun, Karakuzulara büyük bir oynamış. Mahsun, Koçovalıları öldürdüğünü sanırken, tuzak sonucu kendi arkadaşlarını vurdu.

Çukur 45.Bölüm Sansürsüz İzle

Çukur 45.Bölüm Sansürsüz İzle

Mahsun bu olay sonrasında çok sinirlendi. Çeto, Mahsun’a kızmamasını bir planı olduğunu açıkladı. Çeto’nun planı Çukur’daki bütün çocukları kendi himayesinde toplamaya başladı. Bu olayı duyan Cumali çok sinirlenip Çukur’a döndü ve Karakuzulara savaş açtı. Tabii bu Çeto’nun bir tuzağı olduğunu sanıyorum. Büyük İhtimal Cumali, Karakuzular tarafından yakalanacak.

Çukur 45.Bölüm Sansürsüz İzle

Çukur 45.Bölüm Sansürsüz İzle

Çukur 2.Sezon 12.Bölüm fragmanını izlediğimizde, Vartolu, Karakuzular için mal üretmeye başladığını görüyoruz. Yamaç, Vartolu’nun uzaklaştığını anladı ve onunla üstü kapalı olarak görüşme yaptı. Vartolu’nun yeniden onlar ile çalışmaya dönmesini istedi. Bu arada  Ersoy yeniden devreye girdi. Ersoy, Yamaç’a bir teklifte bulundu. Çukur 2.Sezon 12.bölümde çok aksiyonlu sahneler olacak.

Çukur 2.Sezon 11.Bölümden Sahneler

Çukur 2.Sezon 11.Bölüm – Annem…

Çukur 2.Sezon 11.Bölüm – Vartolu Bebeğine Kavuşacak mı?

Çukur 2.Sezon 11.Bölüm – Gizli Kimyager Kim?

Yazı hakkında görüşlerinizi belirtmek istermisiniz?