Çukur 46.Bölüm Sansürsüz İzle

Çukur 46.Bölüm Sansürsüz İzle

Çukur 2.Sezon 13.Bölüm Sansürsüz İzle, Çukur 2.Sezon 13.Bölüm Sansürsüz Tek Part İzle, Çukur 2.Sezon 13.Bölüm Sansürsüz Full HD İzle, Çukur 46.Bölüm Sansürsüz Tek Part İzle, Çukur 46.Bölüm Sansürsüz Full HD İzle, Sansürsüz Çukur 46.Bölüm İzle, Sansürsüz Çukur 2.Sezon 13.Bölüm İzle, Çukur 2.Sezon 13.Bölüm İnceleme

Çukur 2.Sezon 13.Bölüm Fragman İzle

Çukur 2.Sezon 13.Bölüm İnceleme

Çukur 2.Sezon 13.bölüm birinci fragmanı yayınlandı. Birinci fragmana baktığımızda Çukur 2.Sezon 13.Bölüm hakkında çok fazla bilgi vermemiş. En İyi Yerli Filmler olarak Çukur 2.Sezon 13.bölümde olacakları önceki bölümlerde oynayanlara bakarak yorumlayacağız.

Çukur 46.Bölüm Sansürsüz İzle

Çukur 46.Bölüm Sansürsüz İzle

Çukur 2.Sezon 13.bölümde olacakları yorumlamaya geçmeden önce, Çukur 2.Sezon 12.bölümde olanları yorumlayarak başlayalım. Çukur 2.Sezon 12.bölüm çok hareketli bir şekilde geçti. Aksiyonu bol bir bölüm olarak çok güzeldi. Celasun’un yardımı ile Koçovalılar, Karakuzulara büyük bir oyun oynadılar. Bunun sonucunda Celasun, Mahsun tarafından çok kötü dövüldü. Çeto ise intikam almak için ve Koçovalıları yok etmek için, onları Çukur’a gelmelerini sağladı. Çukur’a gelen Koçovalılar tuzağa düştü. Yamaç ve Vartolu bu tuzaktan çok rahat kurtulmasına rağmen, Cumali köşeye sıkıştı. Cumali’yi sıkıştığı durumdan Meke kurtardı.

Çukur 46.Bölüm Sansürsüz İzle

Çukur 46.Bölüm Sansürsüz İzle

Çukur 2.Sezon 12.bölümde, Vartolu, Karakuzular için mal üretmeye başladı. Yamaç, Karakuzuların mal ürettiği yerin adresini Ersoy’dan aldı. orayı takibe başladı. Kendi işi olduğu gün Aliço’ya orayı gözetlemesi için rica etti. Cumali biraz hile ile Aliço’yu konuşturarak mekanı öğrendi. Cumali ve adamları mekana baskın düzenlediler. Vartolu baskın sırasında kaçarken Celasun’a denk geldi.

Çukur 46.Bölüm Sansürsüz İzle

Çukur 46.Bölüm Sansürsüz İzle

Çukur 2.Sezon 12.bölümde; Ersoy hastaneden tahliye oldu. tahliye olurken doktor akşama gelirse göstereceği şeyler olduğunu söyledi. Ersoy akşamleyin hastaneye gitti, Doktor çatışmada ölen Karakuzuları gösterdi. Bu ölülerin iç organlarının alındığını söyledi. Ersoy bu durumdan korktu. Bu işi kimin yaptığını araştırmaya başladı. Bu işi Mahsun ve Çeto’nun beraber yaptığını anlayınca, Yamaç ile buluştu. Ersoy, Yamaç’a Karakuzuları birmesi için yardım edeceğini ama tek şartının ikisinin aynı anda yok edilmesi gerektiğini söyledi. Yamaç bu teklifi kabul ettiğini söyledi ve bölüm final yaptı.

Çukur 46.Bölüm Sansürsüz İzle

Çukur 46.Bölüm Sansürsüz İzle

Çukur 2.Sezon 13.bölümde neler olacağı hakkındaki tahminlerimizi yazalım. Çukur dizisi en son bölümün final sahnelerinin birinde Vartolu kaçarken Celasun ile karşı karşıya kalmıştı. Celasun büyük ihtimal Vartolu’yu yakalamayacak. Baskın yiyen Karakuzular büyük ihtimal intikamlarını almak için Koçovalılara saldıracaktır. Bu saldırıyı da Saadet üzerinden yapabilirler.

Çukur 46.Bölüm Sansürsüz İzle

Çukur 46.Bölüm Sansürsüz İzle

Çukur 2.Sezon 13.bölümde işi en zor olanlardan biri Vartolu. Vartolu’nun Karakuzulara mal ürettiğini bilen biris var bunun açığa çıkma durumu var. Aynı zamanda karısı ve çocuğu Karakuzuların elinde, onlara bir zarar gelmesi ihtimali var. Fakat Çeto kolay kolay Saadet’e zarar vermeyecektir. Çünkü Vartolu geçtiğimiz bölümde kaybedecek bir şeyi olmayan insanın ne yapacağı belli olmaz diye üstü kapaı tehdit etmişti.

Çukur 46.Bölüm Sansürsüz İzle

Çukur 46.Bölüm Sansürsüz İzle

Çukur 2.Sezon 13.bölümde; İdris Koçovalı olaylara yavaş yavaş el koymaya başlayacak. Koçovalıların ailelerini yanlarına almasını, hatta bütün Koçovalıları bir araya toplamasını söyleyecek. Selim bu bölümde kendini çevreye biraz daha kabul ettirecek. Kardeşleri ile karşılaşması bu bölümde olabilir. İlk başta büyük tepki çekecektir. Fakat Karakuzuları bitirmek için en çok ona ihtiyaçları var. Karakuzuların her türlü mal varlığı hakkında bilgi sahibi olan kişi olarak gelecek bölümlerde daha çok ağırlığını hissettirebilir.

Çukur 2.Sezon 12.Bölümden Sahneler

Çukur 2.Sezon 12.Bölüm – Bardağı Taşıran Son Damla

Çukur 2.Sezon 12.Bölüm – Selim’in Kurtarma Operasyonu

Çukur 2.Sezon 12.Bölüm – Bana Oyun Oynama!

Yazı hakkında görüşlerinizi belirtmek istermisiniz?