Ekşi Elmalar sansürsüz İzle

Ekşi Elmalar sansürsüz İzle

Ekşi Elmalar sansürsüz İzle

Ekşi Elmalar Sansürsüz Tek Parça İzle – Sansürsüz Ekşi Elmalar İzle – Ekşi Elmalar Sansürsüz Tek Part İzle – Ekşi Elmalar İzle, Ekşi Elmalar Tek Part İzle

Ekşi Elmalar sansürsüz İzle

Yapımı: 2016

Tür:  Dramatik komedi

Süre: 114 Dakika

Yönetmen: Yılmaz Erdoğan

Oyuncular: Yılmaz Erdoğan – Devrim Yakut – Farah Zeynep Abdullah

IMBD Puanı: 7,2

Fragman:  Ekşi Elmalar

Ekşi Elmalar filmini kısaca tanıtacak olursak, Azizi Özay belediye başkanıdır. Aziz Özay sert mizaçlı biridir. Belediye başkanının herkesin imrendiği meyve bahçesi vardır. Ayrıca aziz Bey’in evlenme çağında olan üç tane güzel kızı vardır. Bu kızlar çok fazla insan içine çıkmayan tiplerdir. Aziz Bey’in bu güzel kızlarının taliplisi çok fazladır. Belediye Reisi Aziz Bey’in, eşi Ayda ve kızları Muazzez, Türkan ve Safiye’nin hikayeleri 1970’li yılların sonuna doğru Hakkari’de başlamıştır. Ayda ve kızlarının hikayesi 1990’lı yılların sonunda Antalya’ya kadar uzanır.

Ekşi Elmalar filminin yönetmen koltuğunda Yılmaz Erdoğan’ı görüyoruz. Ekşi Elmalar filminin oyuncuları ise, Zeynep Farah Abdullah, Şükran Ovalı, Songül Öden, Şükrü Özyıldız, Fatih Artman, Ersin Korkut, Caner Cindoruk, Cezmi Baskın  ve Belediye Reisi Aziz Özay rolünde Yılmaz Erdoğan’ı görüyoruz. Ekşi Elmalar filminin hikaye ve senaryosu da Yılmaz Erdoğan’a ait. Ekşi Elmalar filmini yapımcılığını BKM üstlenmiş durumda.

Ekşi Elmalar filminde Yılmaz Erdoğan’ın imzası çok hissediliyor. Yılmaz Erdoğan bu Filminde de güldürürken bir yandan da insanı düşündürmeye sevk ediyor. Yılmaz Erdoğan  Ekşi Elmalar filminin senaryosunu yazarken kendi doğup büyüdüğü yörelerden çok fazla faydalanmış. Bu filmin konusu da o yörede yaşayan bir ailenin hikayesinin geliştirilerek sinemaya uyarlamış. En İyi Yerli Filmler olarak Ekşi Elmalar filminin mutlaka izlenmesi gereken bir film olarak görüyoruz.

Filmden Kareler:

Ekşi Elmalar filmi

Ekşi Elmalar filmi

Ekşi Elmalar filmi

1 Yorum Var

Yazı hakkında görüşlerinizi belirtmek istermisiniz?