Erkenci Kuş 16.Bölüm Sansürsüz İzle

Erkenci Kuş 16.Bölüm Sansürsüz İzle

Erkenci Kuş 16.Bölüm Sansürsüz İzle

Erkenci Kuş 16.Bölüm izle, Erkenci Kuş 16.Bölüm Tek Part İzle, Erkenci Kuş Full HD İzle, Erkenci Kuş 16.Bölüm İnceleme

Erkenci Kuş 16.Bölüm Fragman İzle

Erkenci Kuş 16.Bölüm 2.Fragman İzle

 Erkenci Kuş 16.Bölüm İnceleme

Erkenci Kuş 16.bölüm fragmanları yayınlandı, fragmanlara bakarak bu bölümde olacakları yorumlayalım. Can ile Sanem’in arası açıldı. Bu arada şirket zor durumda, Emre’nin yaptığı hatalar sonucu şirket gerçekten zor durumda. Emre, Aylin’den yardım istedi. Aylin, yardım etmeyi kabul etmedi.

Erkenci Kuş 16.Bölüm Sansürsüz İzle

Erkenci Kuş 16.bölümde, Sanem şirketin kötü durumda olduğunu duyunca kurtarmak için yardım etmeye çalışır. Can, Sanem’den gelen yardım teklifini kabul etmeyebilir. Can, Emre’ye çok fazla kızıyor, hatta onu şirketten kovuyor. Deren, Can ile Sanem’in ayrılık haberinden dolayı sevinçliydi. Can’ın artık onunla olma ihtimali doğmuş gibi görünüyor.

Erkenci Kuş 16.Bölüm Sansürsüz İzle

Erkenci Kuş 16.Bölüm son sahnelerinde Can, Sanem’e araba çarpacağı sırada onu kurtardı. İkilimiz burada birbirlerine sarıldılar. Bu İkiliyi gören Deren’in morali çok bozulacak.

Erkenci Kuş 15.Bölümden Sahneler

Erkenci Kuş 15. Bölüm – Aşk Başka İş Başka

Can ile Sanem aşklarını yaşamak için sürekli kendilerine fırsat yaratıyorlar. Aşklarını sonsuz yaşamaya çalışıyorlar. Can bunun için dönme dolabı dahi durdurdu.

Erkenci Kuş 15. Bölüm – Ağır Suçlama

Sanem, Emre’ye ne kadar kötü olduğunu anlatıyor. Sanem, Emre’nin ne kadar nefret dolu bir insan olduğunu yüzüne vuruyor. Bu konuşmaların bir kısmını da Can duyuyor.

Erkenci Kuş 15. Bölüm – Sanem Can’ı Terk Edecek mi?

Can duyduğu konuşmalardan sonra çok sinirlendi. Sonra çekip gitti, sonra geri döndü. Sanem, Can’a yine yalan söyledi. Bu seferde Emre’yi kurtardı ama kendini yaktı. Sanem, Can’dan ayrılmak istediğini söyledi.

Yazı hakkında görüşlerinizi belirtmek istermisiniz?