İftarlık Gazoz Sansürsüz İzle

İftarlık Gazoz Sansürsüz İzle

İftarlık Gazoz Sansürsüz İzle

Sansürsüz İftarlık Gazoz İzle, İftarlık Gazoz Sansürsüz Tek Part İzle, İftarlık Gazoz Tek Part İzle, İftarlık Gazoz Full HD İzle. İftarlık Gazoz İzle

İftarlık Gazoz Sansürsüz İzle

Yapımı: 2016

Tür: Komedi – Macera – Tarihi

Süre:115 Dakika

Yönetmen:  Yüksel Aksu

Oyuncular: Cem Yılmaz – Berat Efe Parlar – Ümmü Putgül – Okan Avcı – Macit Koper – Mustafa Alabora

IMBD Puanı: 7.7
Fragman: 
Minority Report Trailer

İftarlık Gazoz filminin konusuna kısaca değinecek olursak. İftarlık Gazoz filmi, 1970’li yıllarda Ege Bölgesi kasabalarından birinde geçiyor. İftarlık Gazoz filminde Adem 5.sınıfı başarı ile bitirmiş zeki bir çocuktur. Adem yaz tatilinde ailesine yardımcı olmak için çalışmak ister. Ailesinden Gazozcu Cibar Kemal Usta ile çalışmak istediğini söyler. Ailesi izin vermek istemez. Adem ailesini zar zor ikna eder. Ailesinden izin alan Adem gazozcu çırağı olarak çalışmaya başlar. Adem çıraklığa başladığında ramazan ayının başıdır. Adem camide imamın oruç ile ilgili anlattıklarını üstüne alır. Üstelik Berna’da oruç tutacaktır. Adem’e ailesi oruç tutması için izin vermemektedir. Adem’de ailesinden gizli gizli oruç tutmaya başlayacaktır. Adem oruç tutmaya başlar. Ege’nin kuru sıcağında oruç tutmak hem de gazoz satarken çok zordur.  Oruç bozmanın kefaretinin 61 gün olduğunu öğrenen Adem, Berna’nın direk orucu tuttuğunu öğrenmişken. Adem’i susuzluk ve açlık çok fena zorlamıştır. Adem seraplar görmeye başlamıştır. Adem’in yaşadığı zorluklar, bir maceranın içine sürükler. Bu uzun gün Adem ve Cibar Kemal’e neler yaşatacaktır.

İftarlık Gazoz filminin senaristliğini ve yönetmenliğini Yüksel Aksu üstlenmiş durumdadır. İftarlık Gazoz filminde Cem Yılmaz Kendini çok güzel gizlemiş. Ön planda sürekli Olarak küçük çocuk Adem bulunmaktadır. İftarlık Gazoz filmi izlenmeye değer bir filmdir.

Filmden Kareler:

İftarlık Gazoz Filmi

İftarlık Gazoz Filmi

İftarlık Gazoz Filmi

Yazı hakkında görüşlerinizi belirtmek istermisiniz?