İkimizin Yerine Sansürsüz İzle

İkimizin Yerine Sansürsüz İzle

İkimizin Yerine Sansürsüz İzle

Sansürsüz İkimizin Yerine İzle, İkimizin Yerine Filmi İzle, İkimizin Yerine Full HD İzle, İkimizin Yerine Tek Part İzle, İkimizin Yerine Sansürsüz Tek Part İzle

İkimizin Yerine Sansürsüz İzle

Yapımı:  2016

Tür:  Dram – Romantik

Süre:  126 Dakika

Yönetmen: Umur Turagay

Oyuncular: Nejat İşler – Zerrin Tekindor – Aslı Bekiroğlu – Merve Çağıran – İştar  Gökseven – Serenay Sarıkaya – Özgür Emre Yıldırım

IMBD Puanı: 7.0

Fragman:  İkimizin Yerine

En İyi Yerli Filmler olarak İkimizin Yerine filmini değerlendirecek olursak. İkimizin Yerine filminde, küçük kasabada yaşayan bir kadını konu almaktadır. Bu kadın hayatın sırrını çözmeye çalışmaktadır. Çiçek, ailesinin kendisinin yaşaması gerektiği hayatı belirlemektedir. Çiçek küçük kasabada çözemediği soruları ile yaşamaya çalışmaktadır. Çiçek, ailesinin kendisine dayattığı hayatı yaşarken, küçük kasabaya Doğan isminde bir edebiyat öğretmeni gelir. Doğanın gelmesi ile Çiçek’in hayatı tamamen değişir. Edebiyat öğretmeni Doğan Çiçek’e aşık olur. Çiçek ile Doğan arasında büyük bir aşk başlar. Fakat ikisi de farklı kültür ve yapılardadır. Hayat tarzları çok farklıdır. Buna rağmen ikili birbirine aşık olmuşlardır. Bu ikilinin aşkı birbirlerine derman olmuştur. Ayrıca Çiçek ile Doğan’ın aşkı bir ailenin kaderini de temelli değiştirecektir.

İkimizinYerine filminin yönetmenliğin de Umur Tugay imzası bulunuyor. İkimizin Yerine filmin oyuncuları ise Serenay Sarıkaya, Nejat İşler, Zerrin Tekindor, İştar Gökseven, Merve Çağıran, Aslı Bekiroğlu ve Özgür Emre Yıldırım’dan oluşan güçlü bir oyuncu kadrosundan oluşuyor. İkimizin Yerine filminin senaryosunu ise pınar Bulut yazmıştır. İkimizin yerine filmi dramatik bir aşk filmi olarak izlenmesi gereken bir filmdir.

İkimizin Yerine filminin konusundan kısaca bahsedecek olursak. 18’li yaşlarda ki bir kızın kendinden 20 yaş büyük birine aşık olması, bu aşkın altında ki sırrın ortaya çıkması ve bir ailenin büyük bir sarsıntı geçirmesini konu alıyor.

Filmden Kareler:

İkimizin Yerine filmi

İkimizin Yerine filmi

İkimizin Yerine filmi

Yazı hakkında görüşlerinizi belirtmek istermisiniz?