Kolonya Cumhuriyeti Sansürsüz İzle

Kolonya Cumhuriyeti Sansürsüz İzle

Kolonya Cumhuriyeti Sansürsüz İzle

Kolonya Cumhuriyeti Sansürsüz İzle

Sansürsüz Kolonya Cumhuriyeti İzle, Kolonya Cumhuriyeti Tek Part İzle, Kolonya Cumhuriyeti Full HD İzle

Kolonya Cumhuriyeti Sansürsüz İzle

Filmin Süresi: 110 Dakika

Filmin Türü: Komedi, Bilimkurgu

Filmin yönetmeni: Murat Kepez

Filmin Oyuncuları: Çağlar Çorumlu, Büşra Pekin, Ersin Korkut

Kolonya Cumhuriyeti Fragman İzle

Kolonya Cumhuriyeti 2.Fragman İzle

Kolonya Cumhuriyeti filmi, son zamanlarda ülkemizde komedi filmlerine olan ilginin giderek artmasında BKM ekibinin çok büyük katkısı oldu. Kolonya Cumhuriyeti filmi komedi alanında bayağı iddialı bir film olarak çıktı ve gülmek isteyenlerin mutlaka izlemesi gereken bir film. Kolonya Cumhuriyeti oyuncularından Ersin Korkut ve Büşra Pekin’in iyi bir komedi sanatçısı olduğunu biliyorduk. Bu filmde ise esas şaşırtan Çağlar Çorumlu’nun gösterdiği üstün performans bizleri şaşırttı.

Kolonya Cumhuriyeti Sansürsüz İzle

Kolonya Cumhuriyeti filminde espriler genelde çok yerinde ve sıkıcı olmadan kullanılmış. Filmi izlemeden önce kısa bir tereddüt yaşadım acaba Güldür Güldür Show’un tekrarı niteliğinde bir film mi izleyeceğim diye. Bunu düşünmekte ki sebebim ise senaryo yazarının aynı olmasıydı. Fakat Kolonya Cumhuriyeti filmi çok farklı bir senaryo ile ortaya çıkmış güzel bir komedi filmi.

Kolonya Cumhuriyeti Sansürsüz İzle

Kolonya Cumhuriyeti filminin konusundan konuşacak olursak; Dünyaya uzaylılar gelir. Bu gelen uzaylılara güzel bir karşılama yapılır. Karşılama sonucunda beklenmedik bir kaza olur uzaylıların aracı yok olur. Uzaylılar mecburen indikleri bu kasabada halk ile beraber yaşamaya başlarlar. Bu yaşam bir sürü komik olayları beraberinde getirir. Uzaylıların bu küçük kasabada yaşamasından dolayı Amerika bu ufak kasabaya savaş açar ve olaylar tamamen karmaşık bir hal alır.

Kolonya Cumhuriyeti Sansürsüz İzle

Kolonya Cumhuriyeti filminin yapımcılığını BKM (Beşiktaş Kültür Merkezi) üstlenmiş. Filmin yönetmenliğini ve senaristliğini Murat Kepez yapmış. Filmin başrol oyuncuları ise, Çağlar Çorumlu, Büşra Pekin, Ersin Korkut, Uğur Bilgin ve Mahir İpek gibi önemli sanatçılar yer alıyor. Kolonya Cumhuriyeti filmini izlemediyseniz mutlaka izlemenizi öneririm. Çok güzel bir komedi filmi olduğundan sıkılmadan ve bol bol gülerek rahatlayabileceğiniz bir film.

Kolonya Cumhuriyeti | Arif Susam – Sıktı mı Canını?

Kolonya Cumhuriyeti – Peker Mengen Marşı

1 Yorum Var

Yazı hakkında görüşlerinizi belirtmek istermisiniz?