Nefes Nefese 8.Bölüm İzle

Nefes Nefese 8.Bölüm İzle

Nefes Nefese 8.Bölüm İzle

Nefes Nefese 8.Bölüm İzle

Nefes Nefese 8.Bölüm Sansürsüz İzle, Nefes Nefese 8.Bölüm Tek Part İzle, Nefes Nefese 8.Bölüm Full HD İzle, Nefes Nefese 8.Bölüm İnceleme

Nefes Nefese 8.Bölüm İzle

Nefes Nefese 8.Bölüm İzle

Nefes Nefese 8.Bölümde Neler Olacak?

Nefes Nefese 8.bölüm fragmanını izlediğimizde, Rüya’nın babasını çiftliğe çağırıyorlar. Atmaca çok şık şekilde hazırlanıyor. Salih ile Mercan’ın arası açılıyor. Mercan, Salih’in aşkını görmezden gelmeyi tercih ediyor, arkadaş olduklarını söylüyor. Cevdet, Boran’dan Alacanlılar’ın evinde ki ajanın kim olduğunu öğrenmeye çalışıyor. Atmaca, Rüya’yı Berlin’e getirmek istiyor. Enişte yaptıklarından dolayı Şakir Ağa’dan özür diliyor.

Nefes Nefese 8.Bölüm İzle

Nefes Nefese 8.bölümde olabilecekler ile ilgili aklımıza gelen sorular ve cevaplarımız. Atmaca, Alacanlılar’ın evine gidecek mi? Orada Sultan ile karşılaşacak mı? Rüya annesini aramayı bırakıp Berlin’e gidecek mi? Boran, Alacanlılar’ın evindeki ajanı açıklayacak mı? Salih ile Mercan arasında ki gerilim azalacak mı? Enişte evdeki gerçek hain mi?

Nefes Nefese 8.Bölüm İzle

Nefes Nefese 8.bölümde aklımıza gelen soruları yukarıda sorduk. Şimdi bu sorulara cevaplarımızı verelim. Atmaca, Alacanlılar’ın evine gitmek için hazırlık yapıyor fakat eve gitme zamanın da farklı bir olay olacak. Sultan ile bu evde karşı karşıya gelmeyecekler. Rüya annesini aramaya devam edecek. Yusuf, Atmaca’nın oyununu ortaya çıkardığı için rahat durumda.

Nefes Nefese 8.Bölüm İzle

Boran, Alacanlılar’ın evinde ki ajanın ismini vermiyecek. Çünkü o ismi kendisi için koz olarak saklamaya devam edecek. Salih ile Mercan arasına bu bölümde biraz mesafe girecek. Bu ikili arada birbirlerine iğneleyici laflar söyleyecekler. Herkes eniştenin hain olduğunu düşünüyor. bence evde ki hain başkası, bu hain aynı zamanda Aleyna ile ortak çalışıyor olabilir. Enişteyi yem olarak kullandılar.

Nefes Nefese 8.Bölüm Fragman İzle

Nefes Nefese 7.Bölümde Neler Oldu?

Nefes Nefese 7.Bölüm – Rüya Selma ile Yusuf’u Birlikte Görür

Rüya, annesi sandığı kadın ile çarşıya çıkmıştı, bu arada tesadüf eseri Yusuf ile Selma, onların yakınından geçer. Rüya bu ikiliyi biraz buruk olarak takip ediyor.

Nefes Nefese 7.Bölüm – Yusuf Gerçeğin Peşinde

Selma, Yusuf’un isteği üzerine Rüya’nın annesi olan Feride’yi araştırır. Bu kadının dolandırıcı olduğunu Yusuf’a söyler. Yusuf’ta kadının eski kocasını bulup, kadın hakkında ki gerçekleri öğreniyor.

Nefes Nefese 7.Bölüm – Rüya’nın Annesinin Mazisi Karanlık

Selma, Yusuf’un isteği üzerine yaptığı araştırma sonucu Feride Hanım’ın geçmişinde karanlık işleri olduğunu öğrenir. Bu öğrendiklerini Yusuf ile paylaşıyor.

Nefes Nefese 7.Bölüm – Atmaca, Rüya ve Annesini Buldu!

Esasında Atmaca kimseyi bulmadı. kendi planları doğrultusunda Rüya’yı yanına çekmek için oynadığı oyunun devamını tamamladı.

Nefes Nefese 7.Bölüm – Boran Atmaca’nın Elinde

Atmaca, Rüya ve Annesi sandığı kadın ile buluşunca, Yasin bunlara ateş etmeye çalıştı. Bu arada orada bulunan Boran, Yasin’i yaraladı. Atmaca’nın adamları da Boran’ı yakaladılar. Atmaca, Boran’dan Yasin’i öldürmesini istedi.

Nefes Nefese 7.Bölüm – Hain Suçüstü Yakalandı!

Yusuf eniştesini kendi odasında yakaladı ve ona her şeyi bildiğini söyledi. daha sonra tesadüf eseri herkes Aleyna’nın verdiği kaydı izledi. herkes enişteyi hain olduğuna inandı. En İyi Yerli Filmler olarak, hainin başka biri olduğunu söyleyebilirim. Enişte sadece Bir aldatma olayına karıştı. Hatta hain Aleyna ile ortak olabilir.

Yazı hakkında görüşlerinizi belirtmek istermisiniz?