Organize İşler Sansürsüz İzle

Organize İşler Sansürsüz İzle

Organize İşler Sansürsüz İzle

Organize İşler Sansürsüz Tek Part İzle – Organize İşler Sansürsüz Full Hd İzle – Sansürsüz Organize İşler İzle – Organize İşer İzle – Organize İşler Tek Part İzle

Organize İşler Sansürsüz İzle

Yapımı: 2005

Tür:  Dramatik komedi

Süre:  109 Dakika

Yönetmen: Yılmaz Erdoğan

Oyuncular: Yılmaz Erdoğan, Tolga Çevik, Demet Akbağ

IMBD Puanı: 7,4

Fragman:  Organize İşler

Organize İşler filmini kısaca tanıtalım. İstanbul’da çekilmiş . Suçların çeşit çeşit olduğu bu kentte. Suçlularla masumların iç içe yaşadığı ve hayatlarını devam ettirdikleri bir yerdir. Süpermen kostümü giyip hayatını kazanmaya çalışan bir adam kendini su suç dünyasının içinde bulacaktır. Bu adam suç dünyasını içinde bir kıza aşık olur. Bu adam hayatta kalmaya çabalayacaktır. Buna kendisi ve yakın çevresinde ki herkes buna şaşırmışlardır. İstanbul’da masumlar, az suçlular ve çok suçlular vardır.

Organize İşler filminin yönetmen koltuğunda yönetmen Yılmaz Erdoğan gibi bir ustayı görüyoruz. Filmin başrol oyuncuları ise Yılmaz Erdoğan, Tolga Çevik, Demet Akbağ, Özgü Mamal ve Cem Yılmaz gibi usta oyuncular bulunmaktadır. Organize İşler Filminin senaryosunu Yılmaz Erdoğan yazmış.

En İyi Yerli Filmler olarak, Organize İşler filmini değerlendirecek olursak. Filmde usta oyuncuların buluşması filmde arada yaptıkları doğaçlamalar ile filme akıcılık vermişler. Organize İşler filmi gülmek için çok iyi bir komedi filmidir. Organize İşler filmi mutlaka izlemenizi tavsiye ederiz.

Filmden Kareler:

Organize İşler filmi

Organize İşler filmi

Organize İşler filmi

Yazı hakkında görüşlerinizi belirtmek istermisiniz?