Vizontele Sansürsüz İzle

Vizontele Sansürsüz İzle

Vizontele Sansürsüz İzle

Vizontele Sansürsüz Tek Parça İzle – Vizontele Sansürsüz Full Hd İzle – Sansürsüz Vizontele İzle – Vizontele Tek Part İzle – Vizontele Full Hd İzle

Vizontele Sansürsüz İzle

Yapımı:  2001

Tür: Komedi

Süre: 95 Dakika

Yönetmen:Yılmaz Erdoğan – Ömer Faruk Sorak

Oyuncular:  Yılmaz Erdoğan – Cem Yılmaz – Demet Akbağ

IMBD Puanı: 8,1

Fragman: Vizontele

Vizontele filminin içeriği hakkında kısaca bilgi verelim. Vizontele filmi Anadolu’nun ücra kasabalarından birini konu almıştır. Vizontele filminde, televizyonun ilk çıktığı yıllarda kasabaya bir televizyon gelir. Millet televizyonun ne olduğunu bilmediğinden, televizyondan beklentileri çoktur. Kasabada televizyonu çalıştırabilecek insanda yoktur. Vizontele filminin kahramanı Emin, kasabanın deli oğlanıdır. Emin herkes tarafından sevilen bir kişiliktir. Aynı zamanda Emin elinden geldiği kadar herkese yardım etmektedir. Emin’in yaptığı iş ise mekanik tamirattır. Televizyon geldiğinde kimse çalıştırmasını bilmediğinden bunu Emin’in çalıştırabileceğini söylerler ve bundan sonra bir dizi trajedi komik olaylar gelişir. Vizontele filminde aynı zamanda askeri darbe sonucu çalışan başarılı memurların siyasi sebeplerden sürgününü de arka planda görebiliriz.

Vizontele filminin yönetmen koltuğunda Yılmaz Erdoğan’ı görüyoruz. Filmin başrol oyuncuları ise Yılmaz Erdoğan, Demet Akbağ, Cem Yılmaz, Tarık Akan ve Erdal Tosun gibi çok kaliteli bir oyuncu kadrosundan oluşuyor. Filmin senaryo yazarı ise Yılmaz Erdoğan’dır.

Vizontele filminin senaryo yazarı Yılmaz Erdoğan kendi çocukluğundan ve kasabasından etkileri görüyoruz. En İyi Yerli Filmler olarak, Vizontele filmi izlemediyseniz izlemeniz gereken bir film olarak görüyoruz. Filmde komedinin yanında dram ve siyasi mesajlar var.

Filmden Kareler:

Vizontele filmi

Vizontele filmi

Vizontele filmi

Yazı hakkında görüşlerinizi belirtmek istermisiniz?